Eshop je neaktívny, prosím príďte nás navštíviť osobne v predajni na Čáčovskej ceste 278 alebo Továrenskej ulici. Ďakujeme

Sadenice

Sadiť či siať? Vnútri či vonku? A kedy presne? Na každú z týchto otázok poznáme odpoveď a radi vás usmerníme. Pre všetkých záhradkárov by určite bolo pohodlnejšie sadiť alebo siať priamo do záhradky. Na to nám však podnebie v našich končinách dostatočne nepraje. Taká paprika, paradajka či baklažán by totiž na vyklíčenie zo semena potrebovali niekoľko mesiacov a na to je vegetačné podnebie u nás jednoducho prikrátke. Ale aj na to sa dá nájsť riešenie. V našom záhradnom centre nájdete kvalitné a zdravé sadenice zeleniny od výmyslu sveta z našej vlastnej produkcie. A minimálne také isté množstvo druhov semien od renomovaných výrobcov.

Zobrazených 1–9 z 25 výsledkov

Zobraziť menu
Vypredané
Zatvoriť

ADELA

8,20 17,70 

Adela je skorá konzumná odroda varného typu B. Spája v sebe veľký výnos s výbornou chuťou. Neklíči až do neskorej jari.

Vypredané
Zatvoriť

AGRIA

4,50 18,50 

Poloskorá až neskorá, prílohová odroda univerzálnej konzistencie s multilaterálnymi možnosťami spracovania – na hranolčeky, čipsy, suché produkty. Je tiež veľmi vhodná aj pre bežný konzum. Ide o odrodu varného typu B.

Vypredané
Zatvoriť

ANTONIA

4,50 17,70 

Poloskorá šalátová odroda s vynikajúcou chuťou, varný typ AA. Kombinácia vysokej výnosnosti a chuťovej kvality.

Zatvoriť

ANUSCHKA

4,50 17,70 

Veľmi skorá šalátová, akostná, konzumná odroda varného typu A s pevnou konzistenciou, odolná voči háďatku zemiakovému. Medzi pestovateľmi a šľachtiteľmi je veľmi obľúbená.

Zatvoriť

BELANA

4,50 17,70 

Odroda Belana je skorá, veľmi kvalitná, šalátová stolová odroda s veľmi dobrou chuťou. Varný typ tejto odrody sa označuje ako A / AB.

Zatvoriť

BELLAROSA

4,50 17,70 

Belarossa je veľmi skorá, červená odroda, vhodná do suchších pôd. Varný typ B. Dosahuje stabilných a vysokých výnosov dobrej kvality. Nie je citlivá na stres zo sucha.

Vypredané
Zatvoriť

BERNINA

4,50 17,70 

Bernina je poloskorá šalátová aj prílohová odroda výbornej kvality a chute, pevnej konzistencie, vhodná na lúpanie. Varný typ A.

Zatvoriť

COLETTE

4,50 17,70 

Colette je veľmi skorá konzumná odroda, ktorá vyniká žltou farbou dužiny. Ide o varný typ BA, sklad do apríla.

Vypredané
Zatvoriť

CONCORDIA

4,50 17,70 

Concordia je nová, perspektívna odroda. Ide o poloskorú akostnú a stabilnú konzumnú odrodu varného typu B s pravidelným oválnym tvarom, veľmi plytkými očkami a hladkou šupkou.